Menu

News

O mnie

PONIEWAŻ  CIERPIENIE LUDZI NIGDY NIE BYŁO DLA MNIE OBOJĘTNE 
PRAWIE CAŁE DOROSŁE ŻYCIE POŚWIĘCAM NA POMOC IM 
Moje zainteresowanie medycyną naturalną rozpoczęło się w połowie lat 70-tych, kiedy to dokonywałem pierwszych kroków z różdżką i wahadłem w celu ustalenia miejsc napromieniowanych przez żyły wodne i pierwszych ocen radiestezyjnych stanu zdrowia moich bliskich i znajomych. Wyszukiwałem również miejsc dobrych na usytuowanie studni. Konsekwencją moich prac radiestezyjnych było zainteresowanie się, jaki wpływ na ludzkie ciało ma działanie żył wodnych, i co można zrobić, aby uchronić ludzi przed tym działaniem. Zainteresowałem się również naturalnymi metodami przynoszącymi pomoc ludziom cierpiącym na różne dolegliwości. Z tego zrodziło się zainteresowanie medycyną chińską, która w dużej mierze zajmuje się profilaktyką zdrowia, realizowaną poprzez radiestezję, bioenergoterapię, dietetykę, Feng Shui. Od prawie 40 lat zajmuję się bioenergoterapią. Przez cały ten czas uczyłem się tych zagadnień na różnych kursach.
W 1996 roku uzyskałem Międzynarodowy Certyfikat uprawniający mnie do wykonywania zawodu bioenergoterapeuty wydany przez Supercollege INT.L.CO SIC-San Francisko. Ukończyłem także wiele innych kursów z tej dziedziny, z których bardzo sobie cenię kurs bioenergoterapii prowadzony przez prof. Markona z Moskiewskiej Akademii Parapsychologii, kurs Starej Sztuki Uzdrawiania według Choa Kok Sui , Kurs Reiki I i II stopnia, kurs masażu klasycznego. Jestem absolwentem Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu - Kierunku Terapie Naturalne, gdzie zdobyłem podstawową wiedzę z zakresu Medycyny Chińskiej, Makrobiotyki, Dietetyki, Radiestezji, Refleksoterapii, Masażu klasycznego, Masażu Shiatsu, Ekologii, Biotroniki, Ekofilozofii, Anatomii i Fizjologii, Twórczej Wizualizacji, Ziołolecznictwa, Bioterapii, Feng Shui. Napisałem i obroniłem pracę dyplomową z tematu: Zdrowy Dom według Feng – Shui, której promotorem był prof. dr hab. inż. Zbigniew Królicki. Wiedzę z zakresu Feng Shui pogłębiałem na kursach prowadzonych przez cenionego w Polsce znawcę tego tematu, pana Jacka Kryga.
Wykonywane przeze mnie ekspertyzy Feng - Shui, przyczyniły się do polepszenia różnych aspektów ludzkiego życia. Potwierdzają to korzystający z nich moi klienci, którzy wymieniają wśród uzyskanych efektów: uratowania rodzin przed rozpadem, poprawienie warunków materialnych, poprawę funkcjonowania różnych firm, biur itp.
Z uwagi na liczne dowody pomocy jaką uzyskali chorzy podczas moich zabiegów bioenergetycznych w 1998 r. zaliczony zostałem w Poczet Mistrzów Polskiego Uzdrawiania. Po złożeniu odpowiednich egzaminów uzyskałem także uprawnienia Izby Rzemieślniczej w zawodzie Radiestezja i w zawodzie Bioenergoterapia.

Uchwałą Federacji Stowarzyszeń Radiestezyjnych z dnia 7. kwietnia 2001 r. otrzymałem jako jeden z pierwszych w Polsce, potwierdzony Dyplomem tytuł: BIOTERAPEUTY REKOMENDOWANEGO.