Menu

News

Omega Regen Skin Care

Omega Regen Skin Care

05-08-2013
To oryginalny produkt stworzony przez lekarzy w celu regeneracji skóry, włosów, powstrzymania procesów starzenia (Anti Aging).

Omega Regen SKIN CARE, 250ml

NutriKosmetyk stworzony przez lekarzy, aby optymalnie wspomagać regenerację skóry. Podstawowym składnikiem OmegaRegenŸ SKIN CARE jest kwas alfa-linolenowy nowej generacji – w postaci estru etylowego, który jest źródłem kwasów OMEGA-3. Omega 3 to mieszanina kwasów ALA, EPA i DHA. Niezbędnym dla organizmu jest  ALA – kwas alfa-linolenowy, z którego organizm może, zgodnie z zapotrzebowaniem, wytworzyć niezbędne ilości EPA i DHA, (oficjalne stanowisko FDA). Dzięki opracowanej w Uniwersytecie Wrocławskim technologii otrzymano produkt zapewniający stabilność oraz korzystne walory smakowo-zapachowe. Stanowi doskonałe medium do transportowania innych cennych składników.

Opracowany przez zespół lekarzy skład zawierający w 1 dawce dziennej kwasy Omega 3 - 2000mg, witamina A -0,8mg, D-5µg, E-10mg, Koenzym Q10 – 30mg, został skomponowany tak, aby optymalnie odżywić i wspomóc regenerację komórek skóry i włosów.

Przeznaczenie:

  • zapewnienie prawidłowej regeneracji skóry,
  • uzyskanie prawidłowej gospodarki lipidowej skóry,
  • remodeling tkanki podskórnej,
  • ograniczenie procesów starzenia organizmu

Sposób użycia:
5 ml dziennie (łyżeczka do herbaty), w trakcie najobfitszego posiłku. Opakowanie należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia. Opakowanie starcza na 50 dni.
Masz pytania - postaram się w miarę możliwości na nie odpowiedzieć - proszę dzwonić pod nr tel. 607990694